Spojujeme to nejlepší z přírody a vědy

O NEOBOTANICS

Účinnost

Naše produkty jsou založeny na synergetické kombinaci účinných látek získávaných šetrnou extrakcí z rostlin a mikrořas, často takových, které se vyskytují v extrémním prostředí. Tento extrémní původ je pak jednou z příčin jejich vysoké účinnosti. Další je, že důsledně používáme pouze standardizované suroviny, kde je prokázán vysoký obsah účinných látek. Jsme spokojeni, pouze když jsou naše výrobky extrémní: mimořádně efektivní.

Nejvyšší standardy

Existují velké rozdíly v kvalitě přírodních, zejména bylinných účinných látek. Zde hraje roli počasí, růst a sklizeň během kultivace. NEOBOTANICS® používá výlučně standardizované suroviny. To znamená, že hlavní aktivní složka suroviny musí mít trvale stejnou kontrolovanou koncentraci a kvalitu.

Pokročilé know-how

Produkty NEOBOTANICS® jsou vyvíjeny vlastními výzkumnými týmy a vyráběny na základě současných vědeckých studií a nejnovějších technologií. To umožňuje, aby se vysoce kvalitní přírodní účinné látky formulovaly šetrným a inovativním způsobem a zajistily se jejich pozitivní synergické účinky v přípravku.
Výsledek: vysoce komplexní recepty s rostlinnými látkami, které se navzájem posilují ve svých účincích.