Spojujeme to nejlepší z přírody a vědy

Vyvíjíme takové produkty, které chceme sami používat. Zakládáme si na čistotě surovin a vysokém obsahu účinných látek. Náš výzkum i finální produkty prošly speciálními kontrolami a mají patřičnou certifikaci. Vše probíhá v duchu ekologie a udržitelnosti. Neobotanics jsme my a osobně jsme u každého kroku od výzkumu po finální produkt.

Přírodní suroviny

Zakládáme si na tom, že naše produkty obsahují vysoké množství účinných látek. Speciálními technologiemi zjišťujeme vzájemné vazby zkoumaných látek a díky tomuto ojedinělému přístupu jsme schopni zajistit synergii vedoucí ke zvýšení pozitivních účinků na organismus. Preferujeme suroviny i tobolky rostlinného původu. 

Vlastní výzkum

Osobně se účastníme domácích i zahraničních expedic pro získávání surovin/zdrojových látek pro vývoj nových produktů. Je to naše vášeň a hnací motor – být na počátku a následně u každého kroku, než vznikne nový účinný preparát. Doc. Ing. Petr Kaštánek, PhD. tak pro svůj výzkum navštívil tropické pralesy i polární oblasti (Papua, Raja Ampat, Siberut, Amazonie - Venezuela, Kuba, Kolumbie, Mexiko, Bolivie, Laos, Grónsko, Antarktida).

Kvalitní vývoj a výroba

Používáme pouze zcela čisté a přísně kontrolované suroviny. Kontrola surovin a celý proces vývoje a výroby probíhá pouze v českých laboratořích. Vše je pod naším dohledem a naší zodpovědností.  Jsme přítomni od samotného počátku vývoje přes jeho výrobu až po uvedení na trh. Kvalita a účinnost našich preparátů je naše krédo. Produkty sami vyrábíme v naší laboratoři uprostřed Brdských lesů.

Nezávislá laboratoř a kontrola kvality

Máme své vlastní laboratoře kontroly kvality a úzce spolupracujeme s laboratořemi Vysoké školy chemicko-technologické v Praze (VŠCHT). Na všech výzkumech se osobně podílíme.