Spojujeme to nejlepší z přírody a vědy

Jsme ryze česká vědecko-technologická firma BIOCEN Laboratories s.r.o., která ve svých výzkumech vychází z přírody a těmi nejmodernějšími vědeckými postupy hledá cesty k co nejúčinnějším produktům v oblasti kosmetiky, dermato-kosmetky a doplňků stravy, vyráběných pod značkou NEOBOTANICS.

Stále se snažíme hledat nové účinné látky a ve vlastních laboratořích se osobně podílíme na výzkumu a vývoji až po konečnou podobu finálního produktu.

Při výrobě našich produktů nejsou používány geneticky modifikované organismy či látky nešetrné k životnímu prostředí. Formulace vychází z nejnovějších vědeckých poznatků na poli výživy, nutriční imunologie a biochemie, kombinovaných se znalostmi přírodního léčitelství a klinických zkušeností fytoterapeutů a odborníků na výživu.

Úzce spolupracujeme s VŠCHT, kde probíhá část výzkumů, Botanickým ústavem AV ČR, fakultními nemocnicemi či jinými specializovanými pracovišti, fytoterapeuty a lékaři. 

 

Doc. Ing. Petr Kaštánek, Ph.D.

velmi netradiční český vědec, vizionář a zakladatel značky NEOBOTANICS.

více

MUDr. René Vlasák

Odborný poradce a garant NEOBOTANICS. Zakladatel společnosti Prevence 2000 - jednoho z největších českých pracovišť, specializujících se na léčbu chronických otoků a křečových žil. Jako obezitolog se dlouhodobě věnuje problematice gynoidního typu obezity a lipedému

Naše filozofie

Vychází z lásky k přírodě a vědě. Vyvíjíme a vyrábíme takové produkty, které chceme pro nás samé, naše děti i rodiče – vysoce účinné, čisté, bezpečné a zdravé. Zakládáme si na tom, že naše produkty obsahují skutečně vysoké množství synergicky působících přírodních účinných látek.

Kodex

Vyvíjíme takové produkty, které chceme sami používat. Zakládáme si na čistotě surovin a vysokém obsahu účinných látek. Náš výzkum i finální produkty prošly speciálními kontrolami a mají patřičnou certifikaci. Vše probíhá v duchu ekologie a udržitelnosti. Neobotanics jsme my a osobně jsme u každého kroku od výzkumu po finální produkt.