Naše produkty

Řady produktů pro podporu vašeho zdraví a krásy

NEOBOTANICS® CANNABIS THERAPY

NEOBOTANICS® CANNABIS THERAPY jsou unikátní certifikované produkty, které obsahují specifické účinné bioaktivní látky izolované z konopí jako je kanabidiol (CBD), které jsou vhodné u lidí trpících zánětlivými procesy, např. jako úleva při bolavých a namožených svalech, ošetření pokožky s otoky, celulitidou či ekzémy.

ARGENTICID NANO-Ag (Koloidní stříbro)

ARGENTICIDTM NANO-Ag vyráběný společností BIOCEN Laboratories pod značkou NEOBOTANICS® je řada přípravků k ošetření pokožky či povrchu předmětů jako je obuv, oděv či masky, využívající antimikrobiálních účinků nano-částic stříbra.NEOBOTANICS® SUPERFOODS

NEOBOTANICS® SUPERFOODS je řada přírodních doplňků stravy a potravin na bázi mikrořas, rostlin a dalších látek patřících do kategorie tzv. superpotravin (superfood). Jedná se o přírodní látky s vysokým nutričním obsahem příznivě ovlivňující naše zdraví. Obsahují vitaminy, minerální látky, antioxidanty, enzymy a další látky v přírodní formě zaměřené na detoxikaci a výživu organismu, podporu imunity, zvýšení energie a vitality, zlepšení fyzické a psychické kondice a dalších přirozených procesů v lidském těle.

NEOBOTANICS® HEALTH & NUTRITION

Řadu NEOBOTANICS® HEALTH & NUTRITION tvoří přípravky s OMEGA-3 získanými z planktonu, vhodné pro podporu zdravého stavu očí, mozku a srdce. Dále připravujeme preparáty kloubní výživy na bázi vlastní účinné látky obsahující kyselinu hyaluronovou, chondroitin sulfát, nízkomolekulární peptidy a aminokyseliny.


NEOBOTANICS® BEAUTY THERAPY

NEOBOTANICS® BEAUTY THERAPY jsou vysoce účinné přípravky korektivní kosmetiky cílené na konkrétní problémy, jako rosacea, ekzém, akné, vrásky či problematická pokožka. Pomáhají odstranit estetické nedostatky v relativně krátkém čase. V blízké době připravujeme rozšíření řady o kosmetické produkty s CBD a výtažky z mikrořas.