NEOBOTANICS® Airless Obaly

Co jsou to Airless (bez-vzduchové) dávkovače? Pro lepší pochopení to znamená, že kosmetika je chráněna před vzduchem a jakoukoli kontaminací.
Výhody Airless dávkovače jsou prostě přesvědčivé. Vzhledem k tomu, že s výrobkem nepřichází do styku ani vzduch, ani prsty, je přípravek chráněn před mikroorganismy. Produkt tak nemusí být silně konzervován. To může minimalizovat důležitou příčinu intolerance kůže.
Navíc je umožněno snadné a hospodárné dávkování produktu díky zabudovanému dávkovacímu systému.
Bezvzduchové dávkovače zajišťují maximální stabilitu účinné látky po celou dobu životnosti. Zejména ve vlhkých místnostech, jako v koupelnách jsou často ve vzduchu houby a spory, které poškozují životnost produktů.
Další výhodou je, že si produkt zachovává konzistenci, dokud není zcela spotřebován, protože uzavřený systém zabraňuje vysychání.
Využijte výhod nejhygieničtějšího balení.

Klíčové výhody:

Bezpečnost produktu

Bezvzdušné (airless) dávkovače zajišťují kvalitu obsaženého produktu tím, že zabraňují vnikání atmosférického vzduchu a tím oxidaci produktů vzdušným kyslíkem. Díky dokonalé ochraně produktu nám navíc umožňují používat méně konzervačních látek.

Konzervace

Díky uzavřenému systému nemá produkt kontakt s vnějším prostředím během skladování a používání, což prodlužuje jeho skladovatelnost. Chrání produkt také před kontaminací dotykem.

Efektivnost a ekonomičnost

Airless dávkovače lze vyprázdnit téměř úplně. Díky tomu jsou šetrné k životnímu prostředí. Dávkovací hlavu je navíc možné snadno oddělit a získat i poslední zbytky produktu.

Dávkování & použití

Snadný lisovací mechanismus dávkovací hlavy umožňuje velmi přesné dávkování. Airless systémy pracují v jakékoli poloze (360 stupňů).

Udržitelnost

Mechanické Airless systémy fungují bez použití hnací látky, díky čemuž jsou šetrnější k životnímu prostředí a bezpečnější než jiné systémy. Je možné je použít i opakovaně.