O nás

Průkopník ve vývoji produktů s liposomálními a nanoemulzními bioaktivními látkami

Značka NEOBOTANICS® jsou produkty založené na nejnovějších lékařských a vědeckých poznatcích a na inovativních biotechnologických výrobních procesech. Díky tomuto holistickému konceptu stanovujeme nové standardy. Výzkum a vývoj probíhá za nejpřísnějších podmínek ve vlastních laboratořích, kde využíváme mnohaleté zkušenosti ve vývoji vysoce koncentrovaných účinných látek a přípravků s čistými účinnými látkami, navíc formulovanými v pokročilých nanoemulzních a liposomálních systémech.

Biotechnologický pokrok a velmi složité další zpracování mikrojemných látek patentovaných NEOBOTANICS® otevírají účinné možnosti pro trvalé uchování zdravé kůže. Náš pokrok je spojen s neustálým vědeckým výzkumem ve spolupráci se zkušenými odborníky v oboru. Transparentnost je nejvyšší prioritou pro NEOBOTANICS®. Cítíme povinnost sdílet své znalosti. Hovoříme proto nejen o vynikající kvalitě našich výrobků, ale předáváme také našim zákazníkům výrobně neutrální pohled na všechny ingredience.

Naše produkty vytváří

souhra přesnosti, pokročilých technologií a přírody.

NEOBOTANICS® podporuje vědecký výzkum na úrovni řady výzkumných grantových projektů, podporuje povědomí o zdraví a aktivně se podílí na bezpečnosti a environmentální kompatibilitě produktů.

Abychom splnili tento účel, dáváme jednoduchý, ale důležitý slib: Naše výrobky jsou založeny na spolehlivých vědeckých znalostech.Zakladatel značky a autor produktů NEOBOTANICS®, Doc. Ing. Petr Kaštánek, PhD., získal ocenění VIZIONÁŘ roku 2016