Kvalita produktů

Přijímáme odpovědnost 

Rostlina konopí je oceňována pro své léčivé vlastnosti po tisíce let. V rámci našich vlastních výzkumných projektů jsme vyvinuli produkty, které obsahují čistý kanabidiol. Podařilo se nám dosáhnout vysoké úrovně standardizace, tj. konstantní složení a obsahu účinné látky CBD, typické pro farmaceutický průmysl. To představuje absolutní novinku ve výrobě přírodních extraktů a díky novým procesům můžeme zvyšovat kvalitu našich produktů.

Dosahujeme toho pomocí pokročilých technik předběžné úpravy, extrakce a separace jenotlivých složek konopí. Kvalifikované analytické laboratoře pravidelně kontrolují obsah CBD a že produkty neobsahují psychoaktivní THC. Našim požadavkem na kvalitu a bezpečnost je vyrábět pouze neškodné a naopak prospěšné výrobky.

Abychom to zajistili, využíváme uznávaný proces HACCP pro kosmetické výrobky. Kromě toho jsou produkty NEOBOTANICS® vyráběny v režimu správné výrobní praxe (GMP), což hovoří pro jejich jedinečnou čistotu. Ve všech zemích, ve kterých působíme, platí přísné předpisy týkající se bezpečnosti a kvality výrobků. Značka NEOBOTANICS® splňuje všechny oficiální požadavky.