O nás

Průkopník ve vývoji CBD produktů

Značka NEOBOTANICS® jsou produkty založené na nejnovějších kosmetických, nutričních, lékařských a vědeckých poznatcích a na inovativních biotechnologických a nano-technologických výrobních procesech. Díky tomuto holistickému konceptu stanovujeme nové standardy. Výzkum a vývoj probíhá za nejpřísnějších podmínek ve vlastních laboratořích, kde využíváme mnohaleté zkušenosti ve vývoji vysoce koncentrovaných účinných látek a přípravků s přírodními účinnými látkami.

Náš pokrok je spojen s neustálým vědeckým výzkumem ve spolupráci se zkušenými odborníky v oboru. Transparentnost je nejvyšší prioritou pro NEOBOTANICS®. Cítíme povinnost sdílet své znalosti. Hovoříme proto nejen o vynikající kvalitě našich výrobků, ale předáváme také našim zákazníkům objektivní pohled na všechny ingredience.

NEOBOTANICS® podporuje vědecký výzkum na několika úrovních, podporuje povědomí o zdraví a aktivně se podílí na bezpečnosti a environmentální kompatibilitě produktů konopí.

Abychom splnili tento účel, dáváme jednoduchý, ale důležitý slib: Naše výrobky jsou založeny na spolehlivých vědeckých znalostech.

Naše produkty vytváří

souhra přesnosti, pokročilých technologií a přírody.

Naše poslání

Vytváříme budoucnost

Oblasti použití

Kanabinoidy lze použít pro celou řadu uznávaných indikací. Výzkum v dalších oblastech použití je stále v plném proudu. Jako jeden z klíčových hráčů ve fascinujícím světě cannabinoidních terapií NEOBOTANICS® nově definuje limity možného vývoje produktů zaměřených na budoucnost.

Lékařské studie

Lékařské znalosti o možných oblastech aplikace konopí jsou velmi nerovnoměrné. Z tohoto důvodu provádíme vlastní studie na podporu terapeutických výhod kanabinoidních přípravků s vědeckými důkazy.

Technologie zpracování

Zkoumáme nové vědecké metody pro bezpečnou výrobu a další zpracování konopí. Zavázali jsme se, že neděláme žádné kompromisy v kvalitě a bezpečnosti našich výrobků.