Zelený ječmen - zdroj vitality z panenské krajiny Nového Zélandu

Prášek ze zeleného BIO ječmene je určený pro přípravu svěžího zeleného nápoje s obsahem vitamínů, minerálních látek, chlorofylu a vlákniny. Představuje bohatý zdroj výživy a vitality a pomáhá chránit buňky před oxidačním poškozením. Obsahuje kyselinu listovou, která přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání, ke správné činnosti imunitního systému a k normální psychické činnosti.

 
Pro přípravu produktu jsou sbírány mladé výhonky zeleného ječmene, který je pěstován organickým (BIO) způsobem na certifikované ekologické farmě v jednom z posledních panenských koutů naší planety – na Novém Zélandu. Země ledovců, jezer a neposkvrněné přírody poskytuje pro pěstování ideální podmínky - vhodné podnebí, půdu bohatou na živiny a další ryzí zdroje (čistá voda, nekontaminovaný vzduch, atd.), díky kterým získává plodina plnou, nezaměnitelnou chuť a vysoký obsah kvalitních účinných látek.

V těchto ideálních podmínkách spojených s vysokým UV zářením roste na živiny bohatý ječmen, sytě zelené barvy smaragdového odstínu, kterou mu dává vysoký obsah chlorofylu. Sklízí se pouze horní části výhonků ječmene, které obsahují nejvyšší koncentraci účinných látek. Tyto výhonky jsou ve správný čas, kdy obsahují maximální koncentraci účinných látek, šetrně sklizeny a po sklizení do 60 minut usušeny při minimálních teplotách, aby si zachovaly maximum výživných látek. Od sklizně, přes zpracování, balení a dopravu je postupováno velmi šetrným způsobem, aby byly zachovány veškeré hodnotné látky a kvalita zeleného ječmene.

Neobotanics® Zelený ječmen BIO, kromě prémiové kvality, se vyznačuje i lahodnou chutí, které je dosaženo právě velmi jemným způsobem zpracování.
 

Doporučené dávkování:

Užívejte 1 čajovou lžičku (cca 3 g) denně. Prášek rozmíchejte ve 150 ml vody nebo ovocné či zeleninové šťávy a vypijte. Pro snadnější promíchání použijte shaker. Nepodávejte v horkých nápojích, aby nedošlo ke zničení účinných látek. Lze také přidat do studených pokrmů – müsli, salátů, jogurtů, polévek atd.

 

 
NEOBOTANICS ZELENÝ JEČMEN BIO zakoupíte zde a v prodejnách zdravé výživy.                

 

Shop now

Vyzkoušejte naše funkční gely proti cellulitidě ve výhodných setech