BEZPLATNÉ TESTOVÁNÍ NEOBOTANICS® CHLORELLA PEEL-OFF MASK

Děkujeme za váš zájem zúčastnit se bezplatného testování produktu NEOBOTANICS® CHLORELLA PEEL-OFF MASK (Chlorellová pleťová maska se zeleným ječmenem a Acerolou), který uvádíme na trh jako první produkt z nové produktové řady NEOBOTANICS BEAUTY.

Předmětem testování je ověřit specifické účinky produktu v rámci různých věkových skupin, typů pleti a pohlaví. Dále zhodnocení aplikace, používání a designu produktu pro interní účely firmy. Jakékoliv veřejné šíření konkrétního hodnocení nebo výsledků testování bude provedeno pouze s výslovným souhlasem účastníka testování na základě předchozí domluvy a písemného potvrzení.

Neobotanics® CHLORELLA PEEL-OFF MASK je čistě přírodní kosmetický produkt, schválený k bezpečnému používání Státním zdravotním ústavem. V roce 2015 byl řádně notifikován a uveden do oběhu.

Informace o testování:

 • probíhá bezplatně
 • do testování je možné se přihlásit prostřednictvím vstupního formuláře níže do 15.2.2017
 • účastník obdrží poštou informace o průzkumu a 2 ks výrobku
 • účastník provede testování produktu dle návodu a zaslaných instrukcí (aplikace 2. balení nejdříve 48 hodin od aplikace 1. balení)
 • účastník vyplní 1x elektronický dotazník (nejdříve 24 hodin po aplikaci 2. balení)
 • účastník může zaslat 3x fotografii svého obličeje (před aplikací, s aplikovanou maskou a po aplikaci). Vybrané účastníky odměníme produkty z řady NEOBOTANICS® SUPERFOOD zdarma
 • omezeno pouze pro prvních 100 přihlášených účastníků

Kdo se může testování zúčastnit:

 • ženy i muži s různým typem pleti
 • bydliště na území ČR

INFORMACE O PRODUKTU

NEOBOTANICS® CHLORELLA PEEL-OFF MASK

Maska obsahuje vysokou koncentraci velmi kvalitní zelené mikrořasy Chlorella vulgaris pěstované na půdě Akademie věd České republiky. Chlorella je bohatá na široké spektrum látek se silným anti-age účinkem: aminokyseliny, bílkoviny, vitaminy, omega mastné kyseliny, chlorofyl a růstový faktor (CGF). Dodává pleti potřebnou výživu a optimalizuje její buněčný metabolismus. Účinek chlorelly je podpořen dalšími účinnými látkami proti stárnutí, především zeleným ječmenem, který je bohatý na enzymy, chlorofylem a vitaminy, extraktem z Aceroly (účinný antioxidant, který obsahuje vysoké množství přírodního vitaminu C) a výtažkem z hnědé mořské řasy Laminaria. Na základě zahraničního testování se projevují pozitivní účinky v oblasti léčby akné.

R

čistě přírodní produkt pro vyčištění a oživení pleti

R

jednoduchá aplikace, příjemný peel-off efekt

R

vhodné pro všechny typy pleti

R

na základě testování se projevují pozitivní účinky v oblasti léčby akné, vyhlazení vrásek, rozšířených žilek a začervenání

POUŽITÍ

Příprava masky

 • Smíchejte 20 g prášku a 60 ml vody pokojové teploty.
 • Směs intenzivně míchejte asi 1 minutu, až získáte hladkou a homogenní strukturu.
 • Vzniklou masku okamžitě naneste v silné vrstvě na vyčištěnou pleť (vyhněte se oblasti kolem očí a obočí).
 • Během 3-6 min maska ztuhne, nechte ji působit dalších 20 – 40 min a poté jednoduše sloupněte.
 • Pokud maska na obličeji místy příliš zaschne a nepůjde jednoduše sloupnout, navlhčete vodou.
 • Obsah sáčku vystačí na dvě obličejové masky, popř. jednu masku na obličej a dekolt.
 • Pokud cítíte jemné pnutí, je to součást působení masky.

SLOŽENÍ

Aktivní látky:

Chlorella vulgaris – 100% sladkovodní mikrořasa s narušenou buněčnou stěnou pro zvýšení biologické účinnosti. Je pěstována pod záštitou Akademie věd České republiky na půdě Mikrobiologického ústavu v Třeboni. Zelená mikrořasa obsahuje celé spektrum živin, vhodných pro ochranu, výživu a přirozenou obnovu pokožky. Obsažené látky, jako nukleové kyseliny, aminokyseliny, peptidy, polysacharidy a beta-glukany jsou nezbytné pro obnovu tkání. Vyživují, hydratují a osvěžují pokožku. Růstový faktor (CGF) stimuluje obnovu buněk a zlepšuje elasticitu tkání.

Zelený ječmen napomáhá detoxikaci, čištění a správnému oběhu tekutin v pokožce. Obsahuje kolem 1000 enzymů, které jsou důležitými regulátory v těle a silnými antioxidanty, které chrání buňky před toxickými volnými radikály, které jsou považovány za primárního viníka stárnutí. Zelený ječmen také obsahuje chlorofyl, přírodní antioxidant. Po ošetření se díky němu pleť rozzáří.

Acerola – vysoký obsah vitaminu C, který má prokázané antioxidační a anti-aging účinky, udržuje mladistvý vzhled pokožky a zabraňuje jejímu předčasnému stárnutí, pokožka je díky němu pružná, zářivá a svěží.

Mořská řasa Laminária Japonika vyživuje kožní buňky, je přírodním zdrojem organicky vázaného jódu a obsahuje řadu dalších minerálů a vitamínů, má zpevňující a vypínací efekt na pleť.

INCI:
DIATOMACEOUS EARTH, ALGIN, CHLORELLA VULGARIS, CALCIUM SULFATE, CYAMOPSIS TETRAGONOLOBA GUM, HORDEUM VULGARE*, MALPIGHIA PUNICIFOLIA FRUIT EXTRACT, TETRASODIUM PYROPHOSPHATE.

*Ingredience pocházející z ekologického zemědělství.

OBSAH BALENÍ: 4 x 20 g

KONZISTENCE: prášek

SKLADOVÁNÍ: na čistém a suchém místě mimo dosah slunečního záření, při pokojové teplotě (20-2

VÝSLEDKY Z KLINICKÉHO TESTOVÁNÍ V ZAHRANIČÍ

Ivan, 19 let, Moskva

Po 6-ti použitích je intenzivní akné klienta zmírněno, na kůži není žádný zánět, pokožka má opět přirozenou barvu a vypadá zdravěji.

Gia, 54 let, Shanghai

Pokožka po postupné aplikaci čtyř masek. Úbytek vrásek v oblasti čela, stejně tak v okolí úst, zmizel celkový otok obličeje a došlo k vyhlazení.

ECOFUEL LABORATORIES S.R.O.

EcoFuel Laboratories s.r.o. je biotechnologická společnost založená v roce 2009 na základě vědeckého výzkumu pod vedením Ing. Petra Kaštánka, PhD., ve spolupráci s významnými českými vědeckými institucemi (Vysoká škola chemicko-technologická v Praze, centrum BIORAF). Hlavní činností je využití mikrořas a přírodních bioaktivních látek pro produkci potravinářských, kosmetických a farmaceutických produktů. Výzkum a vývoj nových produktů pro výživu a kosmetických přípravků, vyústil v uvedení produktové řady obchodní značky NEOBOTANICS®. Jedná se o doplňky stravy a superpotraviny NEOBOTANICS® SUPERFOOD. Produkty NEOBOTANICS® jsou opakovaně testovány z hlediska kvality a čistoty suroviny, metody zpracování, obsahu účinných látek a absence mykotoxinů, pesticidů a těžkých kovů a to i ve spolupráci s předními vědeckými kapacitami na bezpečnost a analýzu potravin.

Již mnoho let se EcoFuel Laboratories s.r.o. zabývá výzkumem řas a jejich účinků pro použití v kosmetice. V současné době uvádí na trh novinku NEOBOTANICS® CHLORELLA PEEL-OFF MASK (Chlorellová pleťová maska se zeleným ječmenem a Acerolou) v rámci nové produktové řady NEOBOTANICS® BEAUTY. V prosinci 2016 byla firma oceněna významnou cenou VIZIONÁŘ 2016 za vývoj nového kmene mikrořasy Japanochytrium sp. a její technologický a společenský přínos v oblasti potravinářství, zdravotnictví a farmacie.

www.neobotanics.cz