zdrave-vanocni-cukroviVánoce se blíží a mnoho z vás se jistě chystá na pečení cukroví. Při této příležitosti vyhlašujeme “VÁNOČNÍ SOUTĚŽ” o balíček Neobotanics® superfood v hodnotě 1000 Kč s originálním vzorkem našeho cukroví. Otevíráme tímto adventní seriál o pečení cukroví a budeme rádi, když se zapojíte s námi. Zašlete nám fotografii s receptem a zúčastněte se. Abychom vás inspirovali, v 5-ti dílném seriálu postupně odhalíme naše tipy na vánoční cukroví vytvořené ze superpotravin.

JAK SE ZÚČASTNIT?

Zašlete nám svůj recept na “zdravé” vánoční cukroví s fotografií. Ingrediencemi vás nebudeme omezovat, vy uznejte, co je pro vás “zdravé”. Fotografii s receptem zašlete na náš email info@neobotanics.cz nebo přidejte do komentáře, pod naší soutěž na Facebooku ZDE. Soutěž trvá od 29.11.-14.12.2016!

fullsizerenderCO MŮŽETE VYHRÁT?

Vybereme 3 nejzajímavější recepty a odměníme vás balíčkem v hodnotě 1000 Kč. Balíček obsahuje Neobotanics® superfood (Zelený ječmen BIO – porce, Konopné semínko BIO, Supermix BIO) a exklusivní ochutnávku originálního a domácího vánočního cukroví s Neobotanics® superfood. Můžete tak ochutnat například skořicové kuličky s Neobotanics® Českou Chlorellou, nebo kávová zrna s Neobotanics® Zeleným ječmenem.

PODMÍNKY SOUTĚŽE

Do soutěže zařadíme pouze autorské fotografie. Na výhru se nevztahuje právní nárok. Soutěž pořádá Biocen Laboratories s.r.o. Trvá od 29.11.-14.12.2016. Vítěze budeme kontaktovat prostřednictvím emailu nebo Facebooku.