Notice: Funkce WC_Cart::get_cart_url není podporována už od verze 2.5! Použijte prosím raději funkci wc_get_cart_url. in /data/web/virtuals/128558/virtual/www/wp-includes/functions.php on line 3831
Vyberte stránku

EXPERT NA VYUŽITÍ POTENCIÁLU PŘÍRODNÍCH LÁTEK PRO LIDSKÉ ZDRAVÍ A KVALITNĚJŠÍ ŽIVOT

Neobotanics® SUPERFOOD je řada přírodních doplňků stravy na bázi mikrořas, rostlin a dalších látek patřících do kategorie tzv. superpotravin (superfood). Jedná se o přírodní látky s vysokým nutričním obsahem příznivě ovlivňující naše zdraví. Přípravky Neobotanics® SUPERFOOD jsou bohaté na vitaminy, minerální látky, antioxidanty, enzymy a další látky, zaměřené na detoxikaci a výživu organismu, podporu imunity, zvýšení energie a vitality, zlepšení fyzické a psychické kondice a dalších přirozených procesů v lidském těle.

Vysoká kvalita a účinnost produktů Neobotanics® SUPERFOOD je dána jasným původem a čistotou suroviny, vhodnou metodou zpracování a přísným testováním. Všechny suroviny jsou pěstovány v přísně kontrolovaných podmínkách, bez pesticidů a herbicidů. Produkty neobsahují přidaná barviva, aromata, konzervanty ani jiné chemické látky.

Produkty Neobotanics® SUPERFOOD jsou určeny pro osoby, které dbají na svou životosprávu a vyznávají zdravý životní styl, ale i pro ty, kteří si jsou vědomi toho, že jejich životní styl není v důsledku stresu, nepravidelného stravování, nedostatku pohybu nebo znečištěnému ovzduší apod. ideální  a snaží se tyto důsledky alespoň částečně napravit a udělat něco pro své zdraví.Všechny produkty jsou dodávány ve formě, která nabízí jednoduché a variabilní možnosti užívání.

NEOBOTANICS® SUPERFOOD VÁM DODAJÍ DOSTATEK ŽIVIN A ENERGIE PRO ŽIVOT V PLNÉ SÍLE

3 DŮVODY PROČ SI VYBRAT PRODUKTY Neobotanics® SUPERFOOD:

Produkty Neobotanics® byly vyvinuty na základě vědeckého výzkumu s českým zázemím.

Vysoká kvalita produktů zajištěná přísným a opakovaným testováním čistoty surovin s vysokým obsahem účinných látek a absence mykotoxinů, pesticidů a těžkých kovů.

Jasný původ surovin, vysoké nároky na pěstování a unikátní metoda zpracování.

t

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Doplňky stravy Neobotanics® SUPERFOOD Chlorella BIO, Spirulina BIO a Zelený ječmen BIO vynikají svou funkčností, kvalitou a původem. Pokud máte k užívání těchto produktů jakékoli otázky, neváhejte se na nás obrátit. Ty nejčastěji položené jsme zodpověděli zde.

Odkud pochází vaše chlorella a zelený ječmen?

Zelené potraviny jsou báječná skupina rostlin s neuvěřitelnými vlastnostmi, které mohou být velice prospěšné pro náš organizmus. Jak moc, ovšem záleží na způsobu jejich pěstění a zpracování do suchého prášku, či tablety, které se dostanou až k našim zákazníkům. Jako výzkumná laboratoř jsme si samozřejmě dali tu práci a porovnali vzorky surovin pocházející z různých koutů světa a na základě výsledků těchto testů, jsme vybrali ty nejlepší.

BIO Chlorella Neobotanics je pěstovaná ekologickým způsobem v čisté, průmyslem nezasažené přírodě na ostrově Taiwan. Roste v otevřených nádržích na slunci (ne při umělém osvětlení) a proto vykazuje vysoké koncentrace účinných látek. Jde o nejkvalitnější chlorellu na světovém trhu, která jako jedna z mála v sobě kombinuje jedinečné vlastnosti – vysoký podíl učinných látek a nulový obsah škodlivin jako jsou mykotoxiny, pesticidy a těžké kovy. Tato tvrzení jsme raději podrobili přísným laboratorním testům a jsme rádi, že výsledky ukazují, že jsou pravdivá. Jsou také důkazem opravdu vysokých standardů při pěstění této chlorelly, za jejíž kvalitu (ve srovnání s konkurencí) jsme se rozhodli si raději připlatit.

BIO Zelený Ječmen Neobotanics je pěstován ekologickým způsobem na certifikovaných ekologických farmách na Novém Zélandu, v panensky čisté přírodě jezer a ledovců, bez použití pesticidů a umělých hnojiv, v půdě bohaté na živiny.

Přidáváte do vašich produktů nějaká aditiva?

Přírodní doplňky stravy Neobotanics ze “supergreens” obsahují vždy jen 100% Chlorelly či Zeleného ječmene. Řada Neobotanics beauty se skládá z koncentrovaných extraktů z bylin s antioxidačními účinky, které jsou doplněné v jednotlivých přípravcích o přírodní látky (kolagen, kyselinu hyaluronovou, aminokyseliny, organické formy esenciálních minerálů a vitamíny). Do našich výrobků nepřidáváme žádná ochucovadla, konzervanty ani jiná aditiva. Produkty uchováváme v hermeticky uzavřených obalech, aby se k nim nedostala destruktivní substance – kyslík.

Co je to Chlorella?

Chlorella je řasa kulovitého tvaru. Odhaduje se že na naší planetě přežívá zhruba 3,5 bilionů let. Její název je odvozen od řeckého slova “chloros”, tedy „zelený“ a latinské přípony “ella”, která znamená „malá“. Jednou z jejích mnoha předností je, že v porovnání s ostatními rostlinami obsahuje největší koncentraci chlorofylu.

Chlorella vulgaris je sladkovodní řasa obsahující bílkoviny, chlorella růstový faktor, antioxidanty, karotenoidy, chlorofyl a široké spektrum vitamínů, minerálů, aminokyselin a stopových prvků. Buněčná stěna chlorelly na sebe váže toxiny ve střevech, zejména těžké kovy, které se pak vyloučí stolicí. To ji činní jedinečným přípravkem pro detoxikaci organismu a podporu imunity.
Její buněčná stěna je přirozeně velmi silná a hůře stravitelná, proto při procesu sušení prochází speciálním procesem, který narušuje její buněčnou stěnu, aby se pro lidské tělo stala lehce stravitelnou a náš organizmus mohl využít veškeré její skvělé nutriční vlastnosti naplno.

Co obsahuje chlorella?

Obsahuje všechny klíčové vitamíny, minerály, stopové prvky, anti-oxidanty, esenciální mastné kyseliny, vysokou koncentraci proteinů, železo, chlorofil, kyselinu listovou a mnoho dalšího.
Z 50% je tvořena kvalitními proteiny, což je zhruba 3x vyšší koncentrace než u hovězího masa.

Je jedním z nejbohatších zdrojů železa a obsahuje též vysoké množství kalcia. Navíc obsahuje složku, kterou nazýváme chlorella růstový faktor, u nějž výzkumy prokázaly, že zlepšuje růst buněk, následkem čehož dochází k povzbuzení imunitního systému.

Tabulku s podrobným složení chlorelly Neobotanics BIO najdete zde:

Jak poznám, které ze zelných potravin jsou pro mé tělo nejlepší?

Všechny jsou skvělé a obsahují různé množství pro tělo důležitých živin, v různých poměrech.
Naše tělo nám chutí naznačuje, že má v různých životních a ročních obdobích různé potřeby a nároky. Proto můžeme jen doporučit střídavě užívat všechny zelené potravin. Jen tak uspokojíte variabilitu a různorodost nároků svého těla. Chlorellu, jako přírodní detoxikant můžeme jen doporučit k užívání v obdobích, kdy má naše tělo přirozenou potřebu očisty, tzn. na jaře a na podzim.Spirulina jako supervitamín ji může následovat, či doplnit. Zelený ječmen a pšenice jsou zase skvělé v obdobích, kdy máme nedostatek chlorofylu, tedy v zimě. Záleží jen na vás a vaší přirozené intuici, pro který produkt se v daném období rozhodnete.

Mohou vegetariáni a vegani brát doplňky výživy Neobotanics?

Ano. Všechny naše přírodní doplňky výživy jsou určené vegetariánům i veganům.

Mohu dát Neobotanics chlorellu svému psu a kočce?

Chlorella je skvělým doplňkem výživy pro psy a kočky. Už zhruba po dvou týdnech to poznáte podle lesklejší srsti. Psy a kočky jej mohou brát zhruba v poměru 1% z celkové hmotnosti jejich denní dávky suché potravy. Velkým kočkám a malým psům můžete podávat 1g, středně velkým psům 2g, velkým psům 3g a těm opravdu obrovským 6g a více.

Můžu být alergická na spirulinu nebo chlorellu?

Člověk může být alergický téměř na cokoliv. Nejvíce se alergie objevují na ořechy, vejce, mléčné výrobky, korýše a pšenici. Řasy jsou mikroskopické vodní rostliny, nejsou nijak spřízněné s výše vyjmenovanými a alergická reakce na ně je jen velmi vzácná. Pokud chcete zjistit, jestli jste na ně alergičtí (a to i na jakékoliv jiné potraviny), začněte s tím, že je vyřadíte ze svého jídelníčku na 2 – 4 týdny. Poté je opět po malý dávkách do svého jídelníčku začněte zařazovat a uvidíte, zdali se na ně objeví nějaká reakce. Po jak malé, či velké dávce se reakce dostaví záleží na tom, jak moc citliví jste. Dávky postupně navyšujte dokud se buďto neobjeví reakce, nebo dokud se nedostanete na doporučenou denní dávku. Pokud užíváte doporučenou denní dávku (např. u chorelly 3 000mg/den = 6 tablet) a reakce se nedostaví, znamená to, že na ní nejste alergičtí.

Pokud máte nějaké otázky, na které jsme ještě neodpověděli, můžete nám je napsat zde: