Notice: Funkce WC_Cart::get_cart_url není podporována už od verze 2.5! Použijte prosím raději funkci wc_get_cart_url. in /data/web/virtuals/128558/virtual/www/wp-includes/functions.php on line 3831
Vyberte stránku

NEOBOTANICS® SUPERFOOD

Je řada přírodních doplňků stravy a potravin na bázi mikrořas, rostlin a dalších látek patřících do kategorie tzv. superpotravin (superfood). Jedná se o přírodní látky s vysokým nutričním obsahem příznivě ovlivňující naše zdraví. Obsahují vitaminy, minerální látky, antioxidanty, enzymy a další látky v přírodní formě zaměřené na detoxikaci a výživu organizmu, podporu imunity, zvýšení energie a vitality, zlepšení fyzické a psychické kondice a dalších přirozených procesů v lidském těle.

NEOBOTANICS® HERBAL THERAPY

Jsou bylinné sirupy a doplňky stravy obohacené o vitaminy a minerály na podporu imunity a k posílení organizmu zejména v období zvýšeného výskytu nachlazení a obtíží dýchacích cest.

Produkty z řady HERBAL THERAPY pro Vás připravujeme.


NEOBOTANICS® BEAUTY

Představujeme řadu kosmetických produktů s obsahem řas a přírodních látek.

 


JAK ZAČÍT UŽÍVAT PRODUKTY NEOBOTANICS® SUPERFOOD?

5

1. Přečtěte si 3 důvody, proč si vybrat právě produkty NEOBOTANICS® SUPERFOOD

=

2. Nechte si od nás zaslat tipy, jak zařadit produkty NEOBOTANICS® SUPERFOOD do každodenního jídelníčku. Sledujte nás na facebooku, kam pravidelně přidáváme nové recepty.

A

3. Vyberte si konkrétní produkty NEOBOTANICS® SUPERFOOD, které chcete vyzkoušet dle preferovaného působení, formy a způsobu užívání. Produkty můžete nakoupit z pohodlí domova v našem E-SHOPU.


ZÍSKEJTE ZDARMA E-BOOK „10 způsobů jak zařadit superpotraviny do svého jídelníčku."